Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej…”. Termin składania ofert minął 20 lipca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 20 lipca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 402 544 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=627, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2026
Termin ofert: 14 lipca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 lipca 2026
Nowy termin: 20 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 394109-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
02 września 2026
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania służących do podniesienia bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego oraz rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.
- 2
ZakresPostępowanie jest podzielone na 4 pakiety: serwery z oprogramowaniem do zarządzania, przełączniki sieciowe, 60 punktów dostępowych WiFi oraz 10 komputerów medycznych z ekranami dotykowymi.
- 3
KryteriaUmowa trwa 90 dni, a kryterium oceny ofert stanowi cena, co wymusza krótką i precyzyjną organizację dostaw.
- 4
ZakresKażdy pakiet ma własny zakres dostaw, więc wykonawca może ofertować wybrane części zamiast całego zamówienia.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 3,1 oferty na postępowanie przy 164 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 48% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 12 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE |
| NIP | 7781342057 |
| Adres | ul. Garbary 15, 61-866 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| Dodatkowe kody CPV | 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-20 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.