Wymiana wodomierzy na terenie Gminy Lubaczów
Zamawiający Gmina Lubaczów (Lubaczów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana wodomierzy na terenie Gminy Lubaczów”, wybierając ofertę wykonawcy HSB Stella Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 010 100 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 010 100 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=230, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 maja 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
26 czerwca 2026
Nowy termin: 3 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 73a48868-ff18-4b37-bfe1-9f8f63129aa1-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 września 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy HSB Stella Sp. z o.o. (Tychy).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 010 100,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Lubaczów |
| NIP | 7931505013 |
| Adres | ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów |
| Region (NUTS) | PL822 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wymiana wodomierzy na terenie Gminy Lubaczów |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38421100-3 - Wodomierze |
| Dodatkowe kody CPV | 51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | HSB Stella Sp. z o.o., Tychy (NIP: 6462574342) |
| Wartość wybranej oferty | 2 010 100 PLN |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28Z |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.