Dostawa tablic multimedialnych do sal zajęciowych w ramach projektu pn.: „Fotomedia na najwyższym poziomie - przebudowa budynku szkoły w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach
Zamawiający Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa tablic multimedialnych do sal zajęciowych w ramach projektu pn.: Fotomedia na…”, wybierając ofertę wykonawcy JuTo Krystyna Żurawska. Cena wybranej oferty: 118 105 zł. Złożono 6 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 118 105 zł
- Liczba ofert
- 6 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=216, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 maja 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 277452-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 września 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy JuTo Krystyna Żurawska (Stary Sącz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 118 105,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego |
| NIP | 9541187256 |
| Adres | ul. Harcerzy Września 1939 r. nr 2, 40-659 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa tablic multimedialnych do sal zajęciowych w ramach projektu pn.: „Fotomedia na najwyższym poziomie - przebudowa budynku szkoły w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
| Dodatkowe kody CPV | 30231300-0 - Monitory ekranowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | JuTo Krystyna Żurawska, Stary Sącz (NIP: 6792687138) |
| Wartość wybranej oferty | 118 105 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 6 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-24+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →