Dostawa tablic multimedialnych do sal zajęciowych w ramach projektu pn.: „Fotomedia na najwyższym poziomie - przebudowa budynku szkoły w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach
Zamawiający Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa tablic multimedialnych do sal zajęciowych w ramach projektu pn.: Fotomedia na…”. Termin składania ofert minął 17 czerwca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=216, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 maja 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 277452-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
01 września 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoZamawiający wymaga, by sprzęt i oprogramowanie nie pochodziły od dostawców uznanych za wysokiego ryzyka w rozumieniu ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa; zaoferowanie takich produktów skutkuje odrzuceniem oferty.
- 2
ZakresRealizacja obejmuje jednorazową dostawę dla jednej placówki (ul. Harcerzy Września 1939 r. 2, Katowice) w ciągu 60 dni od podpisania umowy, bez podziału na części, oferty częściowe są niedopuszczalne.
- 3
ZakresPrzedmiotem jest dostawa 13 tablic multimedialnych z mobilnymi stojakami do sal lekcyjnych w katowickiej szkole technicznej, ale oferta musi precyzyjnie podawać markę, model i parametry techniczne każdego urządzenia w załączniku nr 6, brak tych danych lub ich nieścisłość skutkuje odrzuceniem oferty bez możliwości poprawy po terminie składania.
- 4
ZakresZałącznik nr 6 do SWZ jest obowiązkowy i musi być złożony z ofertą; zamawiający dopuszcza jedynie uzupełnienie pozycji typu „spełnia/nie spełnia” po terminie, ale nie dopuszcza poprawek w sekcjach opisujących parametry techniczne lub modele urządzeń.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego |
| NIP | 9541187256 |
| Adres | ul. Harcerzy Września 1939 r. nr 2, 40-659 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa tablic multimedialnych do sal zajęciowych w ramach projektu pn.: „Fotomedia na najwyższym poziomie - przebudowa budynku szkoły w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
| Dodatkowe kody CPV | 30231300-0 - Monitory ekranowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-17 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →