Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem
Zamawiający Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną,…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 12:00. Wadium: 500 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 500 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 września 2026, 12:005d 15h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 lipca 2026
Termin ofert: 31 lipca 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 454221-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 519802-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 546825-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 12:00Zmienia wersję 564396-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 12:00Zmienia wersję 582604-2026
- Sprostowanie
03 września 2026
Nowy termin: 17 września 2026 12:00Zmienia wersję 599381-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoWykonawca ma obowiązek udzielić gwarancji i rękojmi na warunkach opisanych w Paragrafie 12 Załącznika nr 2 do SWZ oraz spełnić wymagania dotyczące zatrudnienia na umowę o pracę, z sankcjami opisanymi w PPU.
- 2
ZakresZakres obejmuje wdrożenie systemu w 5 etapach, migrację danych z SODiR 2.0 i PAWOR, warsztaty wdrożeniowe, start produkcyjny, stabilizację, dokumentację powykonawczą oraz usługi asysty technicznej, konserwacji i modyfikacji do limitu 60 000 Roboczogodzin.
- 3
RyzykoZamawiający żąda wadium 500 000,00 zł oraz przewiduje, że brak wymaganych dokumentów podmiotowych może skutkować wykluczeniem albo nieuznaniem oferty; finansowanie ze środków UE jest wskazane jako tak.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia, wcześniejsze pojawiały się w 2025 r.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 9 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono. Dla skali: 78 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych |
| NIP | 5251000810 |
| Adres | Aleja Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48311100-2 - System zarządzania dokumentacją |
| Dodatkowe kody CPV | 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego; 72212170; 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów; 72254000-0 - Testowanie oprogramowania; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania; 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania; 80500000-9 - Usługi szkoleniowe; 22470000-5 - Instrukcje |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 44 415 632 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości 500 000,00zł (słownie: pięćset tysięcy złotych zero groszy) przed upływem terminu składania ofert oraz jego utrzymanie nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-09 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →