Usługa: transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa: transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w…”, wybierając ofertę wykonawcy RAF Ekologia Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 058 095 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 058 095 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=813, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 czerwca 2026
Termin ofert: 13 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
31 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy RAF Ekologia Sp. z o.o. (Jedlicze).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 058 094,80 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem