Usługa: transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Usługa: transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w…”. Termin składania ofert minął 13 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 13 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 871 880 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=812, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 czerwca 2026
Termin ofert: 13 lipca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
31 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługa trwa 12 miesięcy i dotyczy wyłącznie odpadów generowanych przez Szpital Specjalistyczny w Jaśle (ul. Lwowska 22).
- 2
ZakresTransport i spalanie odpadów medycznych (w tym zakaźnych i niebezpiecznych o kodach 18 01 03, 18 01 02, 18 01 04, 18 01 06, 18 01 82, 18 01 07, 18 01 09) z szpitala w Jaśle, z obowiązkiem ich unieszkodliwienia metodą spalania.
- 3
ZakresZamówienie jest jednolitym lotem, nie ma podziału na części ani oddzielnych pakietów dla różnych typów odpadów.
- 4
KryteriaJedynym kryterium oceny ofert jest cena.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał RAF-EKOLOGIA Sp. z o.o., który złożył jedyną ofertę.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,9 oferty na postępowanie przy 96 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 49% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Specjalistyczny w Jaśle |
| NIP | 6851950733 |
| Adres | ul. ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło |
| Region (NUTS) | PL821 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa: transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w Jaśle |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych |
| Dodatkowe kody CPV | 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90513300-9 - Usługi spalania odpadów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-13 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.