Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.
zawarta 21 sierpnia 2026 · okres: 366 dni · Podkarpackie, Jasło
1 058 095 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa: transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
Szpital Specjalistyczny w Jaśle · Jasło
ogłoszenie o wyniku z 31 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło, Podkarpackie
NIP 6851950733REGON 370444486zarejestrowana 28 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tytusa Trzecieskiego 14, 38-460 Jedlicze, Podkarpackie
NIP 6842198750REGON 370484149zarejestrowana 1 grudnia 1999
Dane wpisu
- Numer umowy
- 278/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie