Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu
Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze…”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 434 000 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lipca 2026
Termin ofert: 21 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 507352-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 1 września 2026 11:00Zmienia wersję 549689-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 11:00Zmienia wersję 584564-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego jako wystawców podczas targów COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu dla 1 części zamówienia.
- 2
ZakresZakres obejmuje spotkanie przygotowujące, zakup powierzchni wystawienniczej, projekt i zabudowę stoiska, obsługę techniczną, ubezpieczenie, tłumaczenia, transport, zakwaterowanie, wstęp na targi oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych.
- 3
Zakresopisie przewidziano fakultatywne wyposażenie stoiska w strefę wellness oraz obowiązek zapewnienia stoiska, jego wyposażenia i obsługi na miejscu.
- 4
KryteriaWadium wynosi 20.000,00 zł, zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a kryterium oceny ofert to cena.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie (wcześniej: 2025), ale ostatnią edycję (2026) unieważniono.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,1 ofert na postępowanie przy 115 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Łódzkie |
| NIP | 7251739344 |
| Adres | al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź |
| Region (NUTS) | PL712 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych
- Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 Pzp. 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-02 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.