Usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży kosmetycznej COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2026
Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w…”, wybierając ofertę wykonawcy KAROTEN Sławomir Marchewski. Cena wybranej oferty: 379 020 zł.
- Cena wybranej oferty
- 379 020 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=46, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
17 lutego 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy KAROTEN Sławomir Marchewski (Łódź).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 379 020,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Łódzkie |
| Miejscowość | Łódź |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży kosmetycznej COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2026 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 63000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 79950000; 55100000-1 - Usługi hotelarskie; 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów); 79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych; 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji; 44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne; 44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane; 60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą; 63500000 |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 390 900 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →