Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-22 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu

Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 11:00. Wadium: 20 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Województwo ŁódzkieŁódź, Łódzkieopublikowano 22 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 434 000 zł
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
21 sierpnia 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja udziału firm z województwa łódzkiego jako wystawców na targach COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje spotkanie przygotowujące, zakup powierzchni wystawienniczej, projekt i realizację stoiska, obsługę techniczną, tłumaczeniową, asystencką i koordynacyjną, transport materiałów i osób, zakwaterowanie oraz wstęp na targi.

  • 3

    Zakresopisie przewidziano także ubezpieczenie uczestników i stoiska oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do przedmiotu zamówienia.

  • 4

    RyzykoWykonawca składa wadium 20 000 zł, nie wnosi zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a część środków dowodowych jest powiązana z kryteriami wielkości stoiska i organizacji przestrzeni.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał KAROTEN Sławomir Marchewski.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 6,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 15% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Województwo Łódzkie

NIP

7251739344

Adres

al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź

Region (NUTS)

PL712 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży kosmetycznej COSMOPROF ASIA 2026 w Hongkongu

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 Pzp. 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa
  • art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7 ustawy Prawo zamówień publicznych
  • art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-21 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79956000-0Usługi w zakresie organizacji targó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 000 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
209 150 zł1 000 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
790 850 zł
Źródło próbki
CPV 79956000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
209 150 zł
Mediana
434 000 zł
Górny kwartyl
1 000 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): KAROTEN Sławomir Marchewski379 tys. złoferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.08.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Łódzkie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Tak. Wadium określono na 20 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.