KPP Świecie – budowa nowej siedziby w formule zaprojektuj i wybuduj
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „KPP Świecie – budowa nowej siedziby w formule zaprojektuj i wybuduj”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 10:00. Wadium: 600 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- Wadium
- 600 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 10:0017d 22h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 sierpnia 2026
Termin ofert: 18 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 września 2026 10:00Zmienia wersję 575301-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj nowej siedziby KPP Świecie wraz z budynkiem administracyjnym z parkingiem podziemnym, obiektem garażowo-warsztatowym, zapleczem kynologicznym, kojcami, masztem antenowym, pylonem, komunikacją wewnętrzną, ogrodzeniami, przyłączami, infrastrukturą techniczną i obiektami małej architektury.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje pełny zakres projektowy i robót budowlanych opisanych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
- 3
ZakresZakres obejmuje wiele branż robót, w tym rozbiórki, roboty ziemne, konstrukcyjne, instalacyjne, wykończeniowe, drogowe i zagospodarowanie terenu.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 3 lata, a miejsce realizacji wskazano w województwie kujawsko-pomorskim.
- 5
ZakresPrzedmiot jest realizowany jako jedna część, bez podziału na osobne pakiety.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy |
| NIP | 5540312993 |
| Adres | al. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | KPP Świecie – budowa nowej siedziby w formule zaprojektuj i wybuduj |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne; 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne; 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków; 45262300-4 - Betonowanie; 45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego; 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe; 45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej; 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty; 45320000-6 - Roboty izolacyjne; 45321000-3 - Izolacja cieplna; 45443000-4 - Roboty elewacyjne; 45410000-4 - Tynkowanie; 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej; 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian; 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie; 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania; 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg; 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe; 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.