- Umowa zawartaCzęść 1Konsorcjum firm: 1. IREX-7 Sp. z o.o.; 2. IREX KOM Sp. z o.o· ŚwiętochłowiceCena wybranej oferty758 238 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Usługi Przewozowe JAGER Jacek Germel· KatowiceCena wybranej oferty749 112 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3Usługi Przewozowe JAGER Jacek Germel· KatowiceCena wybranej oferty732 648 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4Konsorcjum firm: 1. IREX-7 Sp. z o.o.; 2. IREX KOM Sp. z o.o· ŚwiętochłowiceCena wybranej oferty758 238 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 5Usługi Transportowe Grzegorz Trzeciok· Ruda ŚląskaCena wybranej oferty700 896 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 6Usługi Transportowe Grzegorz Trzeciok· Ruda ŚląskaCena wybranej oferty576 240 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 7Usługi Przewozowe JAGER Jacek Germel· KatowiceCena wybranej oferty297 528 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 8Transmarko Marek Masny· KatowiceCena wybranej oferty732 648 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 9Transmarko Marek Masny· KatowiceCena wybranej oferty348 684 zł17 ofert
- Umowa zawartaCzęść 10Usługi Przewozowe JAGER Jacek Germel· KatowiceCena wybranej oferty231 672 zł17 ofert
Transport uczniów z niepełnosprawnościami do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Transport uczniów z niepełnosprawnościami do przedszkoli, szkół i ośrodków…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 5 885 904 zł. Złożono 170 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 5 885 904 zł
- Liczba ofert
- 170 ofertłącznie, 10 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=516, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 maja 2026
Termin ofert: 23 czerwca 2026 07:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 sierpnia 2026
4 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
31 sierpnia 2026
204 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Konsorcjum firm: 1. IREX-7 Sp. z o.o.; 2. IREX KOM Sp. z o.o (Świętochłowice), Usługi Przewozowe JAGER Jacek Germel (Katowice), Usługi Transportowe Grzegorz Trzeciok (Ruda Śląska) oraz Transmarko Marek Masny (Katowice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 885 903,52 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem