Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa dowożenia uczniów niepełnosprawnych z wyznaczonego miejsca do jednostek oświatowych – Szkoły Podstawowej nr 60 im. Marii Grzegorzewskiej Specjalnej w Katowicach (SPS-60) i IX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Katowicach (IX LO), ul. Chrobrego 4 oraz powrót - część nr 4.
zawarta 10 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 298 dni · Śląskie, Katowice
702 072 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Transport uczniów z niepełnosprawnościami do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027
Centrum Usług Wspólnych w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Graniczna 27, 40-017 Katowice, Śląskie
NIP 9542223043REGON 271521223zarejestrowana 2 stycznia 1992
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Sądowa 24, 41-605 Świętochłowice, Śląskie
NIP 6272795235REGON 529960012zarejestrowana 21 października 2024
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Sądowa 24, 41-605 Świętochłowice, Śląskie
NIP 6272741995REGON 361961613zarejestrowana 7 lipca 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- 233/ZA/2026/U/331
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 298 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH i IREX KOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.