Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa dowożenia uczniów niepełnosprawnych z wyznaczonego miejsca do jednostki oświatowej – Szkoły Podstawowej nr 38 w Katowicach, ul. Wantuły 11 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 11 w Katowicach (SP-38) oraz powrót - część nr 10.
zawarta 10 sierpnia 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 298 dni · Śląskie, Katowice
214 511 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Transport uczniów z niepełnosprawnościami do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych wraz z opieką w roku szkolnym 2026/2027
Centrum Usług Wspólnych w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Graniczna 27, 40-017 Katowice, Śląskie
NIP 9542223043REGON 271521223zarejestrowana 2 stycznia 1992
WykonawcaPrzedsiębiorca
Katowice, Śląskie
NIP 6431030960REGON 271200000zarejestrowana 18 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 221/ZA/2026/U/331
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 298 dni
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH i USŁUGI PRZEWOZOWE JAGER Jacek Germel.