Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 191212, 191210, 191204
Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "sanikom" Sp. z o.o. (Lubawka, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 191212, 191210, 191204”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 08:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 08:0010d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 lipca 2026
Termin ofert: 2 września 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 10 września 2026 08:00Zmienia wersję 524744-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 10 września 2026 roku o godzinie 08:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 5 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 191212, 191210, 191204.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał REMONDIS OPOLE S.A.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 53% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,0 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "SANIKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| NIP | 6141432064 |
| Adres | ul. Nadbrzeżna 5a, 58-420 LUBAWKA |
| Region (NUTS) | PL515 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 191212, 191210, 191204 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium — Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 191212, 191210, 191204 | 3% oferowanej cent brutto |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-10 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.