Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
359 554 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa transmisji w sieci SD-WAN pomiędzy lokalizacjami, połączenie użytkowników, rozbudowa instalacji PGK „SANIKOM” w Lubawce.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o. (Lubawka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa transmisji w sieci SD-WAN pomiędzy lokalizacjami, połączenie użytkowników,…”, wybierając ofertę wykonawcy T-Mobile Polska S.A. Wartość umowy: 359 554 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
359 554 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy T-Mobile Polska S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 359 553,60 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230443311

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nadbrzeżna 5a

1.5.2.)Miejscowość

Lubawka

1.5.3.)Kod pocztowy

58-420

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

757411541

1.5.8.)Numer faksu

757411541

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

artur.ostrowski@sanikom.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sanikom.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka komunalna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa transmisji w sieci SD-WAN pomiędzy lokalizacjami, połączenie użytkowników, rozbudowa instalacji PGK „SANIKOM” w Lubawce.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f9188e3d-ff90-44dd-ad02-6701cc18bba6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409813

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00152551

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

UZASADNIENIE FAKTYCZNE, PRAWNE i TECHNICZNE. Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki, ponieważ: dotychczasowemu wykonawcy zamówienia podstawowego, udziela się zamówienia na dodatkowe dostawy, których celem jest częściowa wymiana albo rozbudowa istniejących instalacji. Zmiana wykonawcy zobowiązywałaby zamawiającego do nabywania materiałów o innych właściwościach technicznych, co powodowałoby niekompatybilność techniczną lub trudności techniczne w użytkowaniu i utrzymaniu instalacji; Na obiektach „SANIKOM”, znajduje się infrastruktura telekomunikacyjna operatora, która obejmuje: anteny i systemy nadawczo odbiorcze, wzmacniacze, okablowanie , integrację z siecią telekomunikacyjną operatora. Instalacja ta stanowi integralny element funkcjonującej sieci SD-WAN i zapewnia ciągłość świadczenia usług. Infrastruktura i urządzenia są własnością operatora, Przejście na innego wymaga demontażu starej i budowy od nowa całej infrastruktury, instalacji urządzeń. Byłoby to nieekonomiczne.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

295/DRI/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

292704 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa sieci SD-WAN, połączenie użytkowników, rozbudowa istniejących instalacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

72411000-4 - Dostawcy usług internetowych (ISP)

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72720000-3 - Usługi w zakresie rozległej sieci komputerowej

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

32422000-7 - Elementy składowe sieci

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

359553,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359553,6 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

359553,6 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

T-Mobile Polska S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261040567

7.3.3)Ulica

Marynarska 12

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-674

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

359553,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubawka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 359 554 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72411000-4 (Dostawcy usług internetowych (ISP)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: T-Mobile Polska S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.