- Umowa zawartaCzęść 1BERYL MED POLAND Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty26 070 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Asclepios S.A.· WrocławCena wybranej oferty210 964 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Solventum Poland Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty191 250 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Becton Dickinson Polska SP. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty299 100 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Pajunk Medical Produkte GmbH· GeisingenCena wybranej oferty153 929 zł1 oferta
Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku
Zamawiający Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 881 312 zł. Złożono 6 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 881 312 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=546, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 czerwca 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 czerwca 2026
Nowy termin: 8 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 380528-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 lipca 2026
Nowy termin: 14 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 447878-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 sierpnia 2026
6 ofert5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: BERYL MED POLAND Sp. z o.o. (Warszawa), Asclepios S.A. (Wrocław), Solventum Poland Sp. z o.o. (Wrocław), Becton Dickinson Polska SP. z o.o. (Warszawa) oraz Pajunk Medical Produkte GmbH (Geisingen).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 881 312,34 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. |
| REGON | 970773231 |
| Adres | UL. ZYTY 26, 65-046 ZIELONA GÓRA |
| Region (NUTS) | PL432 – Lubuskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33172000-6 - Urządzenia do anestezji i resuscytacji; 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne; 33141620-2 - Zestawy medyczne; 33141323-0 - Igły do biopsji; 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne; 33141321-6 - Igły do znieczulania; 33111650-2 - Urządzenia do mammografii |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | BERYL MED POLAND Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 26 070 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Asclepios S.A., Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 210 964 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Solventum Poland Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 5252914245) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 191 250 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Becton Dickinson Polska SP. z o.o., Warszawa (NIP: 5271055984) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 299 100 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Pajunk Medical Produkte GmbH, Geisingen |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 153 929 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.