Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń medycznych.
Zamawiający Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. (Zielona Góra, Lubuskie) prowadzi postępowanie „Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:005d 19h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=546, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 550984-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń medycznych.
Kontekst Atlasu
- Lokalny rynek tej branży: w województwie lubuskim postępowania przyciągały średnio 2,3 ofert, w całym kraju 4,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. |
| REGON | 970773231 |
| Adres | UL. ZYTY 26, 65-046 ZIELONA GÓRA |
| Region (NUTS) | PL432 – Lubuskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń medycznych. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała; 33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych; 33198000-4 - Szpitalne wyroby papierowe; 33141323-0 - Igły do biopsji |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Przesłanki te dotyczą: 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów i przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykazanie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie oświadczenia JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń wskazanych w SWZ.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.