- Umowa zawartaCzęść 72NEUCA SPÓŁKA AKCYJNA· ToruńCena wybranej oferty62 802 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 75Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty2 930 101 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 76Servier Polska Services Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty808 874 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 81Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty2 007 821 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 88Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty77 778 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 89Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty850 463 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 92Abbvie Sp. z o.o.· warszawaCena wybranej oferty219 958 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 93Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty11 332 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 96Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty72 415 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 101Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty142 592 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 111Farmacol-Logistyka Sp.z o.o· KatowiceCena wybranej oferty161 400 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 115Janssen-Cilag polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty147 685 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 116Janssen-Cilag polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty217 593 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 87Janssen-Cilag polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty595 333 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 123Abbvie Sp. z o.o.· warszawaCena wybranej oferty1 749 999 zł1 oferta
Dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 10 056 146 zł. Złożono 16 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 10 056 146 zł
- Liczba ofert
- 16 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1538, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 09:15Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 czerwca 2026
Zmienia wersję 364567-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
26 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 sierpnia 2026
16 ofert5 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawcę
28 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 września 2026
8 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: Neuca S.A. (Toruń), Farmacol-Logistyka Sp.z o.o (Katowice), Servier Polska Services Sp. z o.o. (Warszawa), Abbvie Sp. z o.o. (warszawa) oraz Janssen-Cilag polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 10 056 145,70 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem