Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Zamawiający Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 2 025 527 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 2 025 527 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 10:007d 12h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=286, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 sierpnia 2026
Termin ofert: 3 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 10:00Zmienia wersję 540062-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
- 2
ZakresWynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz ze środków budżetu państwa.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje preprodukcję, produkcję i postprodukcję krótkich materiałów wideo o tematyce informacyjno-promocyjnej i jest realizowane w jednej części.
- 4
WarunkiZamawiający nie wymaga wizji lokalnej, nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, ale przewiduje możliwość zmian umowy na zasadach opisanych w PPU.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,4 ofert na postępowanie przy 215 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 10 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej |
| NIP | 5262895199 |
| Adres | Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 025 527 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, który określa, że wyklucza się wykonawcę, w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub są
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP, który określa, że wyklucza się wykonawcę jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 PZP, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, który określa, że wyklucza się wykonawcę, w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub są
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, które określają, że wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowane
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3, który określa, że wyklucza się wykonawcę, wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem p
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP, który określa, że wyklucza się wykonawcę, wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeni
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) i pkt 2, art. 108 ust. 1 pkt 4; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspie
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, które określają, że wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowane
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, które określają, że wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowane
- O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, które określają, że wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowane
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →