Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 573682-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą Business Mixer, w każdej edycji dla maksymalnie 150 osób

Zamawiający Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 11:00. Wadium: 15 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.Łódź, Łódzkieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 201 056 zł
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 11:00
15d 20h
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 26.10.2026 – 31.10.2028.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą….

  • 5

    RyzykoWadium: 15 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • W tej branży w województwie łódzkim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 5,1 ofert, wobec 4,2 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Adres

ul. Ks. Biskupa W. Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Region (NUTS)

PL711 – Łódzkie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą Business Mixer, w każdej edycji dla maksymalnie 150 osób

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Dodatkowe kody CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków; 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe; 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji; 92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych; 92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych; 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe; 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Przystępując do niniejszego postępowania każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 15 000,00 złotych (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100). Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert w jednej lub kilku następujących formach wymienionych w art. 97 ust. 7 Pzp, w zależności od wyboru Wykonawcy. 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego w PKO BP, nr konta (IBAN: PL): PL 58 1020 3352 0000 1102 0011 0445 (w tytule przelewu należy wpisać sygnaturę postępowania DRP.092.6-06.2026.MM). 4. Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej przyjmuje się termin uznania rachunku bankowego Zamawiającego. Szczegóły dotyczące wniesienia wadium zawarte są w rozdziale XXIII SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-18 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 18.09.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Tak. Wadium określono na 15 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.