Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji…”. Termin składania ofert upływa 24 września 2026, 12:00. Wadium: 30 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 24 września 2026, 12:0023d 0h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=542, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 września 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 24 września 2026 roku o godzinie 12:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
- 5
RyzykoWadium: 30 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,9 ofert na postępowanie przy 94 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 16 orzeczeń KIO; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 6 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| NIP | 5250005662 |
| Adres | P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości 30 000,00 złotych. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja. 2. Zamawiający odstępuje od wymagania wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania Umowy. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-24 12:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający zastrzega, że na podstawie art. 18 ust. 2 ustawy Pzp w związku z art. 133 ust. 3 ustawy Pzp informacje zawarte w OPZ/IPU mają charakter poufny. Wykonawcy, przed otrzymaniem ww. dokumentów, będą obowiązani podpisać oświadczenie o zachowaniu udostępnionej informacji w poufności. Wzór „Oświadczenia o zachowaniu poufności” stanowi załącznik nr 4 do IDW SWZ. Szczegółowe zasady składania oświadczenia o zachowaniu poufności oraz zasady udostępniania dokumentów poufnych zostały zawarte w pkt. 3.11 – 3.16 IDW SWZ.
szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.