„Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania”
Zamawiający Szpital Wolski Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania”, wybierając ofertę wykonawcy Medilab Sp.z o.o. Cena wybranej oferty: 20 088 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 20 088 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 maja 2026
Termin ofert: 30 czerwca 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Medilab Sp.z o.o. (Białystok).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 20 088,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Wolski Sp. z o.o. |
| NIP | 5273034710 |
| Adres | ul. M. Kasprzaka 17,, 01-211 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Medilab Sp.z o.o., Białystok (NIP: 5420202664) |
| Wartość wybranej oferty | 20 088 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-08-04+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.