Usługa w zakresie ochrony fizycznej SUFO w kompleksach wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w latach 2025 – 2026
Zamawiający 42 Baza Lotnictwa Szkolnego (Radom, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa w zakresie ochrony fizycznej SUFO w kompleksach wojskowych będących na…”. Termin składania wniosków minął 31 października 2024, 09:30. Planowany budżet: 52 735 033 zł. Wadium: 277 439 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 52 735 033 zł
- Wadium
- 277 439 zł
- Termin składania wniosków
- 31 października 2024, 09:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2637, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 października 2024
Termin ofert: 31 października 2024 09:30 - Wynik: wybrano wykonawców
19 lutego 2025
8 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2026
Nowy termin: 19 maja 2026 09:30Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa w zakresie ochrony fizycznej SUFO w kompleksach wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w latach 2025 – 2026.
- 2
RyzykoWadium: 277 439,00 PLN.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 52 735 032,82 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem