Wynik częściowy: umowy w 20 z 22 części, 2 unieważniono22 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 493 747 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Lek S.A.· Stryków
    Cena wybranej oferty
    145 548 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Servier Polska Services Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    4506 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    778 704 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    279 307 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Salus International Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    9064 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Asclepios SA· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    247 842 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    Asclepios SA· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    73 560 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    Neuca S.A.· Toruń
    Cena wybranej oferty
    59 450 zł
    5 ofert
  9. Umowa zawarta
    Część 9
    Komtur Polska Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    17 496 zł
    2 oferty
  10. Unieważniona
    Część 10
  11. Umowa zawarta
    Część 11
    Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    16 885 zł
    3 oferty
  12. Umowa zawarta
    Część 12
    Delfarma Sp.z o.o.· Łódź
    Cena wybranej oferty
    3600 zł
    1 oferta
  13. Unieważniona
    Część 13
  14. Umowa zawarta
    Część 14
    Neuca S.A.· Toruń
    Cena wybranej oferty
    479 145 zł
    7 ofert
  15. Umowa zawarta
    Część 15
    Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    17 279 zł
    2 oferty
  16. Umowa zawarta
    Część 16
    Salus International Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    69 522 zł
    1 oferta
  17. Umowa zawarta
    Część 17
    Asclepios SA· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    53 786 zł
    2 oferty
  18. Umowa zawarta
    Część 18
    Urtica Sp. z o.o.· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    40 908 zł
    1 oferta
  19. Umowa zawarta
    Część 19
    Salus International Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    24 494 zł
    1 oferta
  20. Umowa zawarta
    Część 20
    Salus International Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    40 274 zł
    1 oferta
  21. Umowa zawarta
    Część 21
    Urtica Sp. z o.o.· Wrocław
    Cena wybranej oferty
    37 828 zł
    1 oferta
  22. Umowa zawarta
    Część 22
    Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.· Katowice
    Cena wybranej oferty
    94 550 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
40 ofert(łącznie na 22 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Produkty farmaceutyczne

Zamawiający Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (Otwock, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Produkty farmaceutyczne”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 493 747 zł. Złożono 40 ofert.

Łączna wartość ofert
2 493 747 zł
Liczba ofert
40 ofertłącznie, 22 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 marca 2026

    Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 sierpnia 2026

    40 ofert9 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 40 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy

NIP

5321664002

Adres

ul. Narutowicza 80, 05-400 Otwock

Region (NUTS)

PL912 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Produkty farmaceutyczne

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

Lek S.A., Stryków (NIP: 7281341936)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

145 548 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

Servier Polska Services Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272367467)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

4 506 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

778 704 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

279 307 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

9 064 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Asclepios SA, Wrocław (NIP: 6481008230)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

247 842 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

Asclepios SA, Wrocław (NIP: 6481008230)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

73 560 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca

Neuca S.A., Toruń (NIP: 8790017162)

Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty

59 450 PLN

Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert

5

Część LOT-0009 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca

Komtur Polska Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5222749770)

Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty

17 496 PLN

Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0010 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0011 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca

Farmacol-Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty

16 885 PLN

Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0012 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca

Delfarma Sp.z o.o., Łódź (NIP: 9471902089)

Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty

3 600 PLN

Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0013 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0014 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca

Neuca S.A., Toruń (NIP: 8790017162)

Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty

479 145 PLN

Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert

7

Część LOT-0015 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca

Farmacol-Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty

17 279 PLN

Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0016 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca

Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty

69 522 PLN

Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0017 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca

Asclepios SA, Wrocław (NIP: 6481008230)

Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty

53 786 PLN

Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0018 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca

Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799)

Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty

40 908 PLN

Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0019 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca

Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty

24 494 PLN

Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0020 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca

Salus International Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty

40 274 PLN

Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0021 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca

Urtica Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8942556799)

Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty

37 828 PLN

Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0022 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca

Farmacol-Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 6340125442)

Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty

94 550 PLN

Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert

2

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otwock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 493 747 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Lek S.A. (Stryków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 40 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.