Dostawa polielektrolitów
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa polielektrolitów”. Termin składania ofert upływa 28 września 2026, 10:45. Wadium: 80 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 80 000 zł
- Termin składania ofert
- 28 września 2026, 10:4527d 5h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=246, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 września 2026 10:45
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 28 września 2026 roku o godzinie 10:45.
- 2
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa polielektrolitów.
- 5
RyzykoWadium: 1 PLN.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał EKO-CHEMIA Barbara Dzikowska-Lach.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,8 ofert na postępowanie przy 93 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| NIP | 5250005662 |
| Adres | P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa polielektrolitów |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 24542000-5 - Polimery akrylowe w formach podstawowych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium — Zadanie nr 4: Dostawa polielektrolitu kationowego w postaci proszku do procesu odwadniania przefermentowanych osadów ściekowych dla Zakładu ,,Dębe’’ | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości: Zadanie nr 1: 80.000,00 złotych Zadanie nr 2: 6.000,00 złotych Zadanie nr 3: 15.000,00 złotych Zadanie nr 6: 12.000,00 złotych 2. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja dostępna na stronach podanych w pkt I.3. |
| Wadium — Zadanie nr 5: Dostawa polielektrolitu kationowego w postaci emulsji do procesu zagęszczania osadu nadmiernego dla Zakładu ,,Dębe’’ | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości: Zadanie nr 1: 80.000,00 złotych Zadanie nr 2: 6.000,00 złotych Zadanie nr 3: 15.000,00 złotych Zadanie nr 6: 12.000,00 złotych 2. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja dostępna na stronach podanych w pkt I.3. |
| Wadium — Zadanie nr 7: Dostawa polielektrolitu kationowego w postaci proszku do procesu zagęszczania osadu nadmiernego dla Zakładu ,,Pruszków’’ | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości: Zadanie nr 1: 80.000,00 złotych Zadanie nr 2: 6.000,00 złotych Zadanie nr 3: 15.000,00 złotych Zadanie nr 6: 12.000,00 złotych 2. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja dostępna na stronach podanych w pkt I.3. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-28 10:45 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →