- Umowa zawartaCzęść 1EKO-CHEMIA Barbara Dzikowska-Lach· ToruńCena wybranej oferty7 100 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Skuma Marcin Skurka Sp.k.· PoliceCena wybranej oferty380 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Skuma Marcin Skurka Sp.k.· PoliceCena wybranej oferty1 062 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Skuma Marcin Skurka Sp.k.· PoliceCena wybranej oferty118 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 5EKO-CHEMIA Barbara Dzikowska-Lach· ToruńCena wybranej oferty59 220 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Skuma Marcin Skurka Sp.k.· PoliceCena wybranej oferty154 800 zł
- UnieważnionaCzęść 6
Dostawa polielektrolitów.
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa polielektrolitów”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 8 874 020 zł.
- Łączna wartość ofert
- 8 874 020 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=246, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 października 2025
Termin ofert: 5 listopada 2025 10:45Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
16 stycznia 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa polielektrolitów. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 24542000-5 - Polimery akrylowe w formach podstawowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →