Wykonanie projektu oraz dostawa Następcy Daru Młodzieży w konwencji „zaprojektuj i wybuduj” - powtórne
Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Wykonanie projektu oraz dostawa Następcy Daru Młodzieży w konwencji zaprojektuj i…”. Termin składania ofert upływa 30 października 2026, 08:00. Wadium: 1 000 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 30 października 2026, 08:0058d 16h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=569, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 30 października 2026 08:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 30 października 2026 roku o godzinie 08:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie projektu oraz dostawa Następcy Daru Młodzieży w konwencji „zaprojektuj i wybuduj” - powtórne.
- 5
RyzykoWadium: 1 000 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- To ponowione postępowanie: poprzednie podejście do tego zamówienia unieważniono.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 48% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,2 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Morski w Gdyni |
| NIP | 5860012873 |
| Adres | ul. Morska 81-87, 81-225 Gdynia |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie projektu oraz dostawa Następcy Daru Młodzieży w konwencji „zaprojektuj i wybuduj” - powtórne |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34500000-2 - Statki i łodzie |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 15.1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 1 000 000,00 PLN (słownie: jeden milion złotych 00/100). Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 2026-10-30 do godz. 9:00 według wyboru wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: a) Pieniądzu; b) Gwarancjach bankowych; c) Gwarancjach ubezpieczeniowych; d) Poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. O utworzeniu polskiej agencji rozwoju przedsiębiorczości (t.j. Dz. U. Z 2020r. Poz. 299). 15.2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą, tj. do dnia 2027-02-26. 15.3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy zamawiającego: mbank sa 23 1140 1153 0000 2235 4300 1092 (w tytule przelewu zaleca się wpisać nazwę i sygnaturę postępowania). Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy zamawiającego). 15.4. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę poręczenia lub gwarancji oraz powinno zawierać: a) Wskazanie beneficjenta poręczenia lub gwarancji, którym musi być Uniwersytet Morski w Gdyni, ul. Morska 81-87 , 81-225 Gdynia; b) Nazwę i adres siedziby Wykonawcy; c) Kwotę i termin ważności gwarancji/poręczenia; d) Bezwarunkowe zobowiązanie wystawcy poręczenia lub gwarancji do zapłaty kwoty wadium, na pierwsze pisemne żądanie zamawiającego, w sytuacjach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy pzp. 15.5. Zamawiający zwróci wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1-5 ustawy Pzp. 15.6. W przypadku, gdy Wykonawca nie wniósł wadium lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium, w przypadku o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. 15.7. Zamawiający zatrzyma wadium wraz z odsetkami, a w przypadku wadium wniesionego w formie gwarancji lub poręczenia, wystąpi odpowiednio do gwaranta lub poręczyciela z żądaniem zapłaty wadium, w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-30 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →