Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Harbor Energy· Boston
Cena wybranej oferty
453 104 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
do 15 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliwa żeglugowego na statek Dar Młodzieży - nr podróży 271/05/26

Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliwa żeglugowego na statek Dar Młodzieży - nr podróży 271/05/26”, wybierając ofertę wykonawcy Harbor Energy. Cena wybranej oferty: 453 104 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Morski w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 1 września 2026
Cena wybranej oferty
453 104 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    01 września 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Harbor Energy (Boston).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 453 104,40 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Morski w Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000145112

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Morska 81-87

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-225

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

55-86-421

1.5.8.)Numer faksu

7412250

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@umg.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umg.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://e-propublico.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa paliwa żeglugowego na statek Dar Młodzieży - nr podróży 271/05/26

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2eecb147-707c-47c2-a757-cff2d0257318

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415805

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00001722/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.24 paliwo żeglugowe i nieżeglugowe oraz oleje na statki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.


// Uzasadnienie faktyczne na końcu ogłoszenia

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CRZP/138/2026/AZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

412717,98 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa paliwa MGO DMA na statek szkoleniowo-badawczy "Dar Młodzieży" zgodnego z normą ISO 8217:2010 o zawartości siarki do 0,1 %.
Parametry paliwa:
Gęstość przy 15° C 820- 860 kg/m3
Lepkość przy 40°C ok. 2,0-6,0 cSt
Siarka do 0,1 %
Temperatura zapłonu min. 60° C
Wielkość dostawy: 70 ton.

4.5.3.)Główny kod CPV

09134200-9 - Paliwo diesla

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

1

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

453104,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

453104,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

453104,4 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Harbor Energy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000000000

7.3.3)Ulica

256 Marginal Street East Boston

7.3.4)Miejscowość

Boston

7.3.5)Kod pocztowy

MA 021

7.3.7.)Kraj

Stany Zjedn. Ameryki

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

453104 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-15

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

// Uzasadnienie faktyczne: Pomimo sporządzonego planu rejsów dostawy paliwa odbiegają od wcześniej zaplanowanych. 1. nieprzewidziane postoje w portach wynikające z sytuacji wyjątkowych (zła pogoda, konieczność zmiany portu docelowego, pomimo wcześniej zaplanowanej trasy podróży, czy awarii) 2. paliwo tankowane na redach zagranicznych jest paliwem wysokiej jakości i tańsze niż w kraju 3. trudne do zaplanowania zużycie paliwa , zależne od warunków pogodowych Dostawcy paliwa nie są zainteresowani sprzedażą paliwa w takich ilościach (ilości zamawiane na nasze statki są znikome w porównaniu z innymi odbiorcami) w trybie mocno sformalizowanych postępowań o zamówienie publiczne. Przy dużych ruchach cen, a tak bywa w przypadku paliw, jest to istotne, aby cena była z ostatniego dnia, a nawet godziny. Wskazywany jest najtańszy dostawca. Sprostanie wymogom ustawy: ogłoszenia, dokumenty, terminy - jest nierealne i nie przystaje nijak do realiów rynku paliw. Postoje statków w portach zagranicznych są zwykle bardzo krótkie (2-4 dni), co oznacza brak czasu na uruchomienie procedury konkurencyjnej, czy też stworzenie wymaganych prawem dokumentów. Na przeprowadzenie prostego trybu ZC nie starcza czasu. Zamawiający nie ma możliwości technicznych ani czasowych nabycia paliwa inaczej niż w trybie WR i dlatego na podstawie każdorazowo błyskawicznie przeprowadzonego rozeznania rynku ustala Wykonawcę w ciągu 1 dnia i z nim negocjuje warunki umowy. Przedłużające się często procedury unieruchomiłyby statek w danym porcie na bliżej nieokreślony czas, co naraziłoby Zamawiającego na koszty, a wykonanie zaplanowanych szkoleń studentów, którzy na statkach odbywają swoje praktyki, zostałyby poważnie zagrożone. Przeprowadzona corocznie analiza rynku paliw okrętowych i uwarunkowań technicznych jednoznacznie wskazują , że zaopatrzenie statków w paliwo poprzez zakup na redach i w portach zagranicznych jest rozwiązaniem najkorzystniejszym i jedynym technicznie możliwym. Dlatego właśnie Zamawiający występował w poprzednich latach do Prezesa UZP o wydanie zgody na zakup paliwa w portach zagranicznych w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust 1 pkt 1 lit a szczegółowo opisując warunki dostawy. Za każdym razem uzyskiwał stosowną zgodę. Warunki zakupu paliwa od tamtego czasu nie uległy zmianie.

// 1 700 USD // 70 mt // 119 000 USD
Tabela nr 134/A/NBP/2026 z dnia 2026-07-14
1USD 3,8076

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134200-9Paliwo diesla
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
406 530 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
228 530 zł864 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
635 470 zł
Źródło próbki
CPV 09134· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
228 530 zł
Mediana
406 530 zł
Górny kwartyl
864 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Morski w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 453 104 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134200-9 (Paliwo diesla). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Harbor Energy (Boston). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.