- Umowa zawartaCzęść 9Boston Scientific Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 584 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty· ŁódźCena wybranej oferty3629 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Medicus Sp. z o.o.S.K.A.· TychyCena wybranej oferty1486 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Sonologistic Sp. z o.o. Sp. k.· ZamośćCena wybranej oferty16 308 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty61 771 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty231 899 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14Skamex Spółka akcyjna· ŁódźCena wybranej oferty174 805 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Axon Lab Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2765 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 18Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.· ToruńCena wybranej oferty65 028 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Bertz Medical Sp. z o.o. Sp. K.· KomornikiCena wybranej oferty125 237 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17Baxter Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty19 143 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5VARIMED Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty2 687 446 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Balton Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty39 402 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 1Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty252 691 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11GIN-MEDICAL Sp. z o.o.· Iwanowice DworskieCena wybranej oferty7938 zł1 oferta
Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach (Łapy, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ…”, wybierając 14 wykonawców. Łączna wartość ofert: 3 700 131 zł. Złożono 15 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 3 700 131 zł
- Liczba ofert
- 15 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 czerwca 2026
Termin ofert: 30 lipca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
24 sierpnia 2026
14 wykonawców - Wynik: bez wyboru
25 sierpnia 2026
3 ofertyOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 14 wykonawców: Boston Scientific Polska Sp. z o.o. (Warszawa), SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty (Łódź), Medicus Sp. z o.o.S.K.A. (Tychy), Sonologistic Sp. z o.o. Sp. k. (Zamość), Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl) oraz 9 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 700 130,93 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach |
| NIP | 9661319909 |
| Adres | ul. Janusza Korczaka 23, 18-100 Łapy |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0009 – Wybrany wykonawca | Boston Scientific Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262110301) |
| Część LOT-0009 – Wartość wybranej oferty | 10 584 PLN |
| Część LOT-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0009 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca | SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty, Łódź (NIP: 7262653907) |
| Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty | 3 629 PLN |
| Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-13+02:00 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | Medicus Sp. z o.o.S.K.A., Tychy (NIP: 6462875090) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 1 486 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0021 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Sonologistic Sp. z o.o. Sp. k., Zamość (NIP: 9222856433) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 16 308 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl (NIP: 7880008829) |
| Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty | 61 771 PLN |
| Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o., Nowy Tomyśl (NIP: 7880008829) |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 231 899 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0013 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | Skamex Spółka akcyjna, Łódź (NIP: 5542980836) |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 174 805 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0014 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-13+02:00 |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca | Axon Lab Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5210082828) |
| Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty | 2 765 PLN |
| Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0016 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., Toruń (NIP: 8790166790) |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 65 028 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0018 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | Bertz Medical Sp. z o.o. Sp. K., Komorniki (NIP: 7831719298) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 125 237 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0015 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca | Baxter Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8271818828) |
| Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty | 19 143 PLN |
| Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0017 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | VARIMED Sp. z o.o., Wrocław (NIP: 8990202964) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 2 687 446 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Balton Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5360015638) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 39 402 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 252 691 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-13+02:00 |
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca | GIN-MEDICAL Sp. z o.o., Iwanowice Dworskie (NIP: 6762514798) |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 7 938 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-07+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.