Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku do apteki szpitalnej
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Podlaskie, Łapy
65 028 zł
wartość umowy
wartość zgodna z umową
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach · Łapy
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Janusza Korczaka 23, 18-100 Łapy, Podlaskie
NIP 9661319909REGON 050644804zarejestrowana 1 października 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790166790REGON 870514656zarejestrowana 20 sierpnia 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 122/2026/PN
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie