Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku do apteki szpitalnej

zawarta 19 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Podlaskie, Łapy

174 805 zł
wartość umowy

wartość zgodna z umową

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach · Łapy
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Janusza Korczaka 23, 18-100 Łapy, Podlaskie
NIP 9661319909REGON 050644804zarejestrowana 1 października 1998
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź, Łódzkie
NIP 5542980836REGON 384767215zarejestrowana 4 listopada 2019
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
127/2026/PN
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
24 miesiące
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku do apteki szpitalnej” (ID 58de8c41-2c97-4e19-b90a-5846f3f36e6a), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/58de8c41-2c97-4e19-b90a-5846f3f36e6a, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie