Budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego - wielokanałowej platformy obsługi klienta
Zamawiający Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego - wielokanałowej platformy obsługi klienta”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 09:00. Planowany budżet: 8 882 300 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 8 882 300 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 lipca 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 514051-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Zmienia wersję 570758-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Zmienia wersję 580545-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 18 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego - wielokanałowej platformy obsługi klienta.
- 4
RyzykoWadium: 450 PLN.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 8 882 300,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | KOMENDA GŁÓWNA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY |
| NIP | 5271118029 |
| Adres | Tamka 1, 00-349 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego - wielokanałowej platformy obsługi klienta |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79512000-6 - Centrum obsługi klienta |
| Dodatkowe kody CPV | 72240000-9 - Usługi analizy systemu i programowania; 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 72242000-3 - Usługi modelowania projektu; 80420000-4 - Usługi e-learning; 72400000-4 - Usługi internetowe; 72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania; 72244000-7 - Usługi prototypowania; 72243000-0 - Usługi programowania; 32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 8 882 300 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana wniósł zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% Ceny Umowy, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy można wnieść w formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →