Kompleksowa organizacja wydarzenia „Kwanty Gospodarki”
Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa organizacja wydarzenia „Kwanty Gospodarki””. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 11:00. Wadium: 25 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 201 056 zł
- Wadium
- 25 000 zł
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 11:008d 0h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)Bieżące
21 sierpnia 2026
Termin ofert: 11 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowa organizacja wydarzenia „Kwanty Gospodarki.
- 4
RyzykoWadium: 25 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,1 ofert na postępowanie przy 115 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 7 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 188 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Łódzkie |
| NIP | 7251739344 |
| Adres | al. Piłsudskiego 8, 90 - 051 Łódź |
| Region (NUTS) | PL712 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowa organizacja wydarzenia „Kwanty Gospodarki” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez |
| Dodatkowe kody CPV | 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych
- 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z udziału w postępowaniu w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 Ustawy Pzp. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 109 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych
- art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.