Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji.
Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1…”, wybierając ofertę wykonawcy Chimide Polska Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 300 000 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 2 300 000 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 czerwca 2026
Nowy termin: 22 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 307065-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 czerwca 2026
Nowy termin: 30 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 377927-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
21 sierpnia 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Chimide Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 300 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17A, 02-672 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34200000-9 - Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepy |
| Dodatkowe kody CPV | 34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach; 39330000-4 - Urządzenia dezynfekujące |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Chimide Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5213572616) |
| Wartość wybranej oferty | 2 300 000 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-28+02:00 |
Informacje dodatkowe
UWAGA: Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 257 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych,
tj. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →