Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
412 410 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Zdolność podnoszenia15%Moc silnika5%Okres gwarancji i rękojmi10%Metoda rozładunku10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa dźwigu gąsienicowego z transportem kołowym.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa dźwigu gąsienicowego z transportem kołowym”, wybierając ofertę wykonawcy Jekko Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 412 410 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
412 410 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 09:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jekko Polska Sp. z o.o. (Wolsztyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 412 410,21 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000173516

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Domaniewska 40

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-672

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225595107

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

logistyka@mazowsze.straz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kwpsp-warszawa

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351164

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa dźwigu gąsienicowego z transportem kołowym.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7bdaa9be-0c0c-4c37-8988-eb809eba9a74

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394338

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00088570/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa dźwigu gąsienicowego z transportem kołowym.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00368037

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WL.2370.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

276422,76 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dźwigu gąsienicowego z transportem kołowym zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania:
a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia.
b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami.
c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.

4.5.3.)Główny kod CPV

35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

42415310-4 - Pojazdy swobodnie sterowane

42415110-2 - Wózki widłowe

34200000-9 - Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

412410,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

412410,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

412410,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jekko Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9231703597

7.3.3)Ulica

Przemysłowa 2

7.3.4)Miejscowość

Wolsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

64-200

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

412410,21 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji przedmiotu umowy do 100 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy (od 17.08.2026 r.), jednak nie później niż do 03.12.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35111000-5Sprzęt gaśniczy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 412 410 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35111000-5 (Sprzęt gaśniczy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jekko Polska Sp. z o.o. (Wolsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.