Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji

zawarta 16 sierpnia 2026 · okres: 123 dni · Mazowieckie, Warszawa

2 300 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji.
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Domaniewska 40, 02-672 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5261796733REGON 000173516zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wawrzyńca Żuławskiego 4/6, 02-641 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5213572616REGON 142495299zarejestrowana 15 lipca 2010
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
MT.2372.2.2026.40
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
123 dni
Publikacja w rejestrze
20 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji” (ID 005b62fe-5978-4b60-bdd5-cf49e5f95f72), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/005b62fe-5978-4b60-bdd5-cf49e5f95f72, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie