Emisja kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych
Zamawiający Ministerstwo Cyfryzacji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Emisja kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz upowszechnienia korzyści z…”. Termin składania ofert minął 9 października 2024, 10:00. Wadium: 30 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 221 623 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 października 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 września 2024
Termin ofert: 9 października 2024 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Ministerstwo Cyfryzacji |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Emisja kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych |
| Główny Kod CPV | 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych |
| Część nr LOT-0001 | Emisja kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 30000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.