- Umowa zawartaCzęść 1Solventum Poland Sp. z o.o· WrocławCena wybranej oferty297 084 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2MEDIMAX Monika Mazurkiewicz· KRAKÓWCena wybranej oferty163 270 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty97 302 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Skamex Spółka akcyjna· ŁódźCena wybranej oferty98 897 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Smith & Nephew Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty931 840 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6SUTURA MED Sp. z o.o.· SzczecinCena wybranej oferty32 841 zł1 oferta
Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 621 233 zł. Złożono 6 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 621 233 zł
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 6 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 maja 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 sierpnia 2026
6 ofert6 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 6 wykonawców: Solventum Poland Sp. z o.o (Wrocław), MEDIMAX Monika Mazurkiewicz (KRAKÓW), Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o. (Warszawa), Skamex Spółka akcyjna (Łódź), Smith & Nephew Sp. z o.o. (Warszawa) oraz 1 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 621 232,84 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie |
| NIP | 6792525795 |
| Adres | ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141110-4 - Opatrunki |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 564 921 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Solventum Poland Sp. z o.o, Wrocław (NIP: 5252914245) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 297 084 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | MEDIMAX Monika Mazurkiewicz, KRAKÓW (NIP: 6771402604) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 163 270 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5422588828) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 97 302 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Skamex Spółka akcyjna, Łódź (NIP: 5542980836) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 98 897 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Smith & Nephew Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262825537) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 931 840 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | SUTURA MED Sp. z o.o., Szczecin (NIP: 8522411663) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 32 841 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.