Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa opatrunków specjalistycznych - zadanie 2
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Małopolskie, Kraków
151 176 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków, Małopolskie
NIP 6792525795REGON 351375886zarejestrowana 15 grudnia 1997
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kraków, Małopolskie
NIP 6771402604REGON 120743320zarejestrowana 14 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP-272/179/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie