Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 10:00. Planowany budżet: 1 564 921 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 1 564 921 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 26 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3234, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 maja 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
6 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresOpatrunki trafią do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie (ul. Wielicka 265), co oznacza, że muszą spełniać wymogi dla pacjentów pediatrycznych, bez dodatkowych specyfikacji w ogłoszeniu.
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 1 564 920,69 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem