- Umowa zawartaCzęść 17Alteris Spółka Akcyjna· KatowiceCena wybranej oferty12 804 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 18Dräger Polska sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty132 624 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19ZARYS International Sp. z o.o.-cz.19· ZabrzeCena wybranej oferty548 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20AKSIS Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski Spółka Jawna· GdańskCena wybranej oferty63 342 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Bialmed Sp. z o.o.-cz.21· WarszawaCena wybranej oferty2608 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22Skamex Spółka akcyjna-cz.22· ŁódźCena wybranej oferty8856 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23Aesculap Chifa Sp. z o.o.-cz.23· Nowy TomyślCena wybranej oferty6264 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24Aesculap Chifa Sp. z o.o.-cz.24· Nowy TomyślCena wybranej oferty3294 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 254 oferty
- UnieważnionaCzęść 264 oferty
- Umowa zawartaCzęść 27Skamex Spółka akcyjna-cz.27· ŁódźCena wybranej oferty4914 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Beryl Med Poland Sp. z o.o.-cz.28· WarszawaCena wybranej oferty11 664 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 29
- Umowa zawartaCzęść 30Aesculap Chifa Sp. z o.o.-cz.30· Nowy TomyślCena wybranej oferty141 102 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 311 oferta
- Umowa zawartaCzęść 32Sinmed Sp. z o. o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty1393 zł1 oferta
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku cz.III
Zamawiający Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku cz.III”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 389 413 zł. Złożono 29 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 389 413 zł
- Liczba ofert
- 29 ofertłącznie, 16 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1100, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2026
Termin ofert: 16 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 czerwca 2026
Nowy termin: 16 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 327194-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 sierpnia 2026
12 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 sierpnia 2026
12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie |
| NIP | 7392954895 |
| Adres | Aleja Wojska Polskiego 37, 10-228 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku cz.III |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne; 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne; 33141200-2 - Cewniki; 33141220-8 - Kaniula; 33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych; 33141240-4 - Akcesoria cewnikowe; 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi; 33194100-7 - Urządzenia i przyrządy do infuzji; 33194000-6 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji; 33141320-9 - Igły medyczne; 33141310-6 - Strzykawki; 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne; 33141321-6 - Igły do znieczulania; 33141323-0 - Igły do biopsji; 33141600-6 - Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy; 33141640-8 - Dreny; 33141642-2 - Akcesoria do drenażu; 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii; 33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej; 33171000-9 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji; 33194120-3 - Artykuły do infuzji |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca | Alteris Spółka Akcyjna, Katowice |
| Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty | 12 804 PLN |
| Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | Dräger Polska sp. z o. o., Warszawa |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 132 624 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | ZARYS International Sp. z o.o.-cz.19, Zabrze |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 548 PLN |
| Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | AKSIS Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski Spółka Jawna, Gdańsk |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 63 342 PLN |
| Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o.-cz.21, Warszawa |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 2 608 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca | Skamex Spółka akcyjna-cz.22, Łódź |
| Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty | 8 856 PLN |
| Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o.-cz.23, Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 6 264 PLN |
| Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o.-cz.24, Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 3 294 PLN |
| Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca | Skamex Spółka akcyjna-cz.27, Łódź |
| Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty | 4 914 PLN |
| Część LOT-0027 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | Beryl Med Poland Sp. z o.o.-cz.28, Warszawa |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 11 664 PLN |
| Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0030 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa Sp. z o.o.-cz.30, Nowy Tomyśl |
| Część LOT-0030 – Wartość wybranej oferty | 141 102 PLN |
| Część LOT-0030 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0031 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0031 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0032 – Wybrany wykonawca | Sinmed Sp. z o. o., Przyszowice |
| Część LOT-0032 – Wartość wybranej oferty | 1 393 PLN |
| Część LOT-0032 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
- 1.administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko – Mazurskim Centrum Onkologii z siedzibą w Olsztynie przy Al. Wojska Polskiego 37;
- 2.inspektorem ochrony danych osobowych w SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie – kontakt: adres e-mail, abi@poliklinika.net;
- 3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego znak ZPZ-36/05/26 pn.: „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku - cz. III ”.
- 4.odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2023r., poz. 1320 z późn. zm.), dalej „Ustawa Pzp”;
- 5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia;
- 6.obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
- 7.w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane
w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; - 8.posiada Pani/Pan:
• na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
• na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **);
• na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***);
• prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; - 9.nie przysługuje Pani/Panu:
• w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
• prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
• na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
- Pełna Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w rozdziale 29 SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.