Zakup toru wizyjnego w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0018/25 pn: "Wsparcie infrastruktury 10.WSzKzP SP ZOZ w Bydgoszczy w zakresie AOS i leczenia jednego dnia poprzez zakup niezbędnych wyrobów medycznych"
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Zakup toru wizyjnego w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0018/25 pn: "Wsparcie…”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 08:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 4 września 2026, 08:004d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 08:00Zmienia wersję 554967-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup toru wizyjnego w ramach projektu FENX.06.01-IP.03-0018/25, w jednej części, z realizacją zgodnie ze specyfikacją techniczną i SWZ.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje dostawę urządzenia, a dla całej umowy wskazany jest czas 42 dni.
- 3
ZakresZamawiający przewiduje podstawę wykluczenia z art. 109 ust. 1 pkt 4, art. 108 ust. 1 pkt 6, art.108 ust. 1 pkt 3 oraz art 109 ust. 1 pkt 1 i inne wskazane w ogłoszeniu.
- 4
WarunkiNie wymaga się wniesienia wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie: podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w 2026 r.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 50 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 46% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 090538318 |
| Adres | Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup toru wizyjnego w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0018/25 pn: "Wsparcie infrastruktury 10.WSzKzP SP ZOZ w Bydgoszczy w zakresie AOS i leczenia jednego dnia poprzez zakup niezbędnych wyrobów medycznych" |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 3 oraz art 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. g) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 109 ust. ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i pkt 4 Podstawy wykluczenia wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- art.108 ust. 1 pkt 1 lit. a) oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 lit. b, f) oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-04 08:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.