Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 435928-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii

Zamawiający Katowickie Centrum Onkologii (Katowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium: 24 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Katowickie Centrum OnkologiiKatowice, Śląskieopublikowano 18 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
Wadium
24 000 zł
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
8d 23h
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii.

  • 2

    RyzykoZamówienie obejmuje 24 miesięczną gwarancję oraz 36 miesięczny serwis pogwarancyjny liczony od dnia następnego po zakończeniu gwarancji.

  • 3

    ZakresUmowa obejmuje dostawę, instalację, kliniczne wdrożenie, integrację z SGRT i akceleratorami, zapewnienie kompatybilności z dokumentacją medyczną i standardami DICOM oraz szkolenie personelu.

  • 4

    ZakresUmowa ma trwać 24 miesięcy, a miejsce realizacji to PL22A, Śląskie.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 24 000,00 zł, a wykonawca wykazuje co najmniej jedną dostawę sprzętu medycznego do obrazowania lub weryfikacji leczenia.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 14,3 ofert na postępowanie przy 138 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Katowickie Centrum Onkologii

NIP

6342299376

Adres

Raciborska 26, 40 – 074 Katowice

Region (NUTS)

PL22A – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Dodatkowe kody CPV

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne; 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 24 000,00 zł Formy wniesienia wadium: 1. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) gwarancjach bankowych, c) gwarancjach ubezpieczeniowych, d) poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj.: Dz. U. 2025 r., poz. 98, z późn.zm.).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-10 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
942 958 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 019 zł2 320 632 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 039 613 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 019 zł
Mediana
942 958 zł
Górny kwartyl
2 320 632 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 10.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Katowickie Centrum Onkologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Tak. Wadium określono na 24 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.