Wykonanie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie, w miejscach wskazanych przez PKM Sp. z o.o. w wymiarze 170.000 roboczogodzin
Zamawiający Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do…”, wybierając ofertę wykonawcy Eventis Art Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 13 277 850 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 13 277 850 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=517, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Eventis Art Sp. z o.o. (Mysłowice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 13 277 850,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. |
| NIP | 6320000217 |
| Adres | ul. Krakowska, 43-600 Jaworzno |
| Region (NUTS) | PL22B – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Jaworznie, w miejscach wskazanych przez PKM Sp. z o.o. w wymiarze 170.000 roboczogodzin |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Eventis Art Sp. z o.o., Mysłowice (NIP: 2220932907) |
| Wartość wybranej oferty | 13 277 850 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-06+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.