- Umowa zawartaCzęść 1Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMSTAL” Tomasz Michalski· KnurówCena wybranej oferty5 502 623 zł
- Umowa zawartaCzęść 2PETEK I WSPÓLNICY Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa· ZabrzeCena wybranej oferty5 528 987 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Firma „Besztak”· BełżyceCena wybranej oferty873 457 zł
Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-11
Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. 40-039 Katowice, ul. Powstańców 30 (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 11 905 067 zł.
- Łączna wartość ofert
- 11 905 067 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=255, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 stycznia 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMSTAL” Tomasz Michalski (Knurów), PETEK I WSPÓLNICY Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Zabrze) oraz Firma „Besztak” (Bełżyce).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 11 905 066,75 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Grupa Górnicza S.A. 40-039 Katowice, ul. Powstańców 30 |
| Miejscowość | Katowice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-11 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 44310000-6 - Wyroby z drutu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
- 2.Po złożeniu ofert zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek zgodnie z art. 223 ustawy Pzp.
- 3.Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych. Jeżeli wykonawca nie złożył tych środków wraz z ofertą lub są one niekompletne Zamawiający wezwie do ich uzupełnienia. Złożone na wezwanie Zamawiającego przedmiotowe środki dowodowe muszą być aktualne na dzień ich złożenia.
- 4.Po przeprowadzaniu aukcji elektronicznej oraz ustaleniu, która z ofert została najwyżej oceniona, Zamawiający zgodnie z art. 126 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który złożył tę ofertę, do przedstawienia JEDZ oraz podmiotowych środków dowodowych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →