- Umowa zawartaCzęść 1WINCENTY NYKAZA USŁUGI LEŚNE, ODŚNIEŻANIE DRÓG, Lasek 135; 34-404 Klikuszowa wpisanym do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 7352159588, REGON: 120600260· Klikuszowa
- Umowa zawartaCzęść 2Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602· Olszówka
- UnieważnionaCzęść 3
- Umowa zawartaCzęść 4Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602· Olszówka
- Umowa zawartaCzęść 5Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602· Olszówka
- Umowa zawartaCzęść 6Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602· Olszówka
Działania ochrony przyrody metodami gospodarki leśnej i inne działania prowadzone na terenie Gorczańskiego Parku Narodowego w 2026 roku
Zamawiający Gorczański Park Narodowy (Niedźwiedź, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Działania ochrony przyrody metodami gospodarki leśnej i inne działania prowadzone na…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość całego ogłoszenia wynikowego: 966 044 zł.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- 966 044 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=209, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 marca 2026
Termin ofert: 11 maja 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
12 sierpnia 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gorczański Park Narodowy |
| NIP | 7372201299 |
| Adres | ul. Poręba Wielka 590, 34-735 Niedźwiedź |
| Region (NUTS) | PL218 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Działania ochrony przyrody metodami gospodarki leśnej i inne działania prowadzone na terenie Gorczańskiego Parku Narodowego w 2026 roku |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77211000-2 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna |
| Dodatkowe kody CPV | 77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrani wykonawcy | WINCENTY NYKAZA USŁUGI LEŚNE, ODŚNIEŻANIE DRÓG, Lasek 135; 34-404 Klikuszowa wpisanym do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 7352159588, REGON: 120600260, Klikuszowa (NIP: 7352159588); Ludwik Cyrwus Usługi Transportowe, Usługi Leśne, Handel, os. Oleksówki 22, 34 400 Nowy Targ wpisanym do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 7351177348, REGON: 490445478 Jakub Cyrwus Usługi Samochodowe i Blacharskie, os. Oleksówki 22, 34 400 Nowy Targ wpisanym do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 7352722084, REGON: 123182017 Józef K, Nowy Targ |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 590 231 PLN |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26Z |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602, Olszówka |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 126 975 PLN |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26Z |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602, Olszówka |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 70 142 PLN |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26Z |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602, Olszówka |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 121 215 PLN |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26Z |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | Usługi Leśne Stanisław Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093867, REGON: 491889786 Zakład usług Leśnych Józef Gackowiec, Olszówka 27,34-730 Mszana Dolna wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:7371093844 , REGON: 490745602, Olszówka |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 57 481 PLN |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-05-26Z |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).