Dostawa komputerów i laptopów w ramach projektu pn.: „Fotomedia na najwyższym poziomie - przebudowa budynku szkoły w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Katowicach
Zamawiający Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa komputerów i laptopów w ramach projektu pn.: Fotomedia na najwyższym poziomie -…”. Termin składania ofert minął 17 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 17 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 196 138 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=935, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lipca 2026
Termin ofert: 10 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 474738-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów i laptopów do pracowni obróbki obrazu i dźwięku oraz pracowni obróbki zdjęć w ramach projektu, w dwóch częściach: 41 zestawów komputerowych dla uczniów, 13 zestawów dla nauczyciela i 34 laptopy.
- 2
Zakresczęści 1 dostawa obejmuje także oprogramowanie i akcesoria, a w części 2 laptopy uczniowskie do obróbki zdjęć.
- 3
ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części, a wykonawca może złożyć ofertę na część 1 albo część 2; szczegółowy opis każdej części znajduje się w załącznikach nr 6a i 6b do SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego |
| NIP | 9541187256 |
| Adres | ul. Harcerzy Września 1939 r. nr 2, 40-659 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa komputerów i laptopów w ramach projektu pn.: „Fotomedia na najwyższym poziomie - przebudowa budynku szkoły w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Katowicach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30213000-5 - Komputery osobiste |
| Dodatkowe kody CPV | 30213100-6 - Komputery przenośne; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny; 32342100-3 - Słuchawki |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-17 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.