Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość.
Zamawiający PGE Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 21 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 468 759 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=106, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~6,5 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2026
Termin ofert: 9 lipca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 czerwca 2026
Nowy termin: 9 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 377241-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 lipca 2026
Nowy termin: 21 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 387827-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lipca 2026
Nowy termin: 31 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 464857-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 497101-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 521866-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 538544-2026
- Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 556280-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 09:00Zmienia wersję 573009-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 września 2026
Zmienia wersję 588507-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenia pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania oddziałów Rzeszów, Lublin i Zamość.
- 2
ZakresZamówienie jest podzielone na 72 niezależne części, a w opisie części podano odcinki linii SN o różnych długościach, na przykład 44,551 km, 76,185 km i 55,855 km.
- 3
Zakresdokumentacji zamawiający zastrzega ochronę poufnego charakteru części materiałów i wskazuje odrębny sposób dostępu do tych informacji w SWZ oraz załączniku nr 14.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 10 miesięcy, a miejscem realizacji są lokalizacje w PL823, Podkarpackie, PL814, Lubelskie, PL812, Lubelskie, PL824, Podkarpackie i PL722, Świętokrzyskie.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Eko Arbor Sp. z o.o. przy 28 ofertach.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 32,5 ofert na postępowanie przy 48 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Dystrybucja S.A. |
| NIP | 9462593855 |
| Adres | ul. Garbarska 21a, 20-340 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77211400-6 - Usługi wycinania drzew |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-21 09:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający odstąpił od zamieszczenia części dokumentacji na stronie internetowej prowadzonego postępowania z uwagi m.in. na konieczność ochrony poufnego charakteru zawartych w niej informacji. Na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający informuje, iż sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru zawarto w pkt. 3.3 SWZ oraz Załączniku nr 14 do SWZ.
Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.